Binance ve Bu 11 Altcoin’den Listeleme Dahil Sıcak Haberler Var!

Dymension’ın modüler likidite katmanı artık canlı yayında. Mask Network, risk sermayesi bölümü Bonfire Union’dan ikinci fonunu başlattı. Fantom Foundation, Sonic Labs inkübatörünün kazanan 5 projesini açıkladı. Binance, Pixels’i vadeli işlemlerde listeleyeceğini duyurdu. Ve daha fazlası!

Binance, Fantom, Dymension ve 8 altcoin’den sıcak haberler var…

Dymension, modüler likidite katmanını piyasaya sürdü

Dymension’ın modüler likidite katmanı artık canlı yayında. Aynı zamanda geliştiriciler, Dymension’ın gömülü AMM’sini de başlattı. Bu lansman, RollApps’in izinli aşamasının bir sonraki aşaması için temel oluşturuyor. Ayrıca, kullanıcıların ve protokollerin ortak güvenlik temelinde likiditeyi paylaşmalarını sağlayacak. Böylece, Dymension’ın yerleşim ve likidite katmanları için temel oluşturacak.

Geliştiriciler Starknet üzerinde Paradex’i main-net’te başlattı

Starknet’i temel alan merkezi olmayan sürekli türev Layer2 uygulama Blockchain’i Paradex main-net’te başlatıldı. Bu uygulama Blockchain’in kripto para kurumsal likidite platformu Paradigm (bir risk sermayesi şirketi değil) tarafından kuluçkaya yatırıldığı bildirildi. Paradex, Paradigm’in likiditesini DeFi’nin şeffaflığı ve kendi kendini saklama özelliğiyle birleştiren merkezi olmayan bir sürekli türev Layer2 uygulama Blockchain’idir. Starknet geliştirici yığınına dayalı kendi Blockchain’i olarak çalışacak. Ayrıca, bu gelişme StarkWare ile Paradigm arasındaki altı aylık bir işbirliğinin sonucu.

Kaiko: Coinbase’in büyüme oranı Binance’ı aştı

Kaiko Research’ün 19 Ocak tarihli bir raporuna göre, Coinbase’in ortalama işlem büyüklüğü, geçtiğimiz yıl Binance’inkinden daha hızlı büyüdü. Bunda spot Bitcoin ETF listesinin tanıtımı etkili oldu. Şubat ayının ikinci yarısında, BTC’nin günlük işlem hacmi 10 milyar ABD dolarını aştı. Ayrıca, Bitcoin’in 33 borsadaki ortalama işlem büyüklüğü 13 Şubat’ta bir yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

Bonfire Union, toplam 100 milyon dolarlık ikinci fonu başlatıyor

Merkezi olmayan bir sosyal ağ protokolü olan Mask Network, risk sermayesi bölümü Bonfire Union’dan ikinci fonunu başlattı. Kurulduğu 2022 yılından bu yana iki fonun toplam kaynak yaratma tutarı 100 milyon dolara ulaştı. Bonfire Union, merkezi olmayan sosyal ağlara ve altyapıya stratejik olarak yatırım yapmayı hedefliyor. Şimdiye kadar, aralarında RSS3, Lens ve Scroll gibi en hızlı büyüyen Web3 projelerinden bazılarının da bulunduğu 120’den fazla proje Bonfire Union çatısı altında Mask Network ekosistemine katıldı.

Fantom Foundation, Sonic Labs inkübatöründen kazanan 5 projeyi açıkladı

Fantom Foundation yaptığı resmi bir duyuruyla, Sonic Labs inkübatörünün kazanan 5 projesini açıkladı. Bunlar arasında teminat olarak herhangi bir tokeni destekleyen kalıcı bir DEX projesi olan Lynx var. Ayrıca, bir sosyal protokol olan Thunder Dome yer alıyor. Bir P2P borç verme platformu olan Dēbita da bunlar arasında. Yeşil bir teknoloji girişimi olan KiriCoin ve bir RPG Blockchain oyunu olan Froqorion yer alıyor. Program en fazla beş projenin her birine 1 milyon FTM (yaklaşık 294.000 dolar) finansman desteği verecek. Bunun yanı sıra teknik destek, ortak pazarlama ve mentor rehberliği sağlayacak.

Binance, Piksel’i (PIXEL) vadeli işlemelere ekliyor

Bu arada Binance, Pixels’i (PIXEL) Binance Simple Earn ve Binance Convert’e eklendiğini duyurdu. Buna ek olarak Binance, PIXEL’i sırasıyla 19 Şubat TSİ: 18:00’da Binance Marjin ve Binance Vadeli İşlemler’de listeleyecek. Ayrıca, 21 Şubat TSİ: 03:00’da Binance Otomatik Yatırım’a ekleyecek. Borsa, Çapraz ve İzole Marjin’e PIXEL’i PIXEL/USDT paritesinde ekleyecek. Binance Vadeli İşlemler ise 50x’e kadar kaldıraçla USDⓈ-M PIXEL Sürekli Sözleşmesini başlatacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir