‘Durun bakalım’ demişti! Serenay Sarıkaya ile Mert Demir birlikte Amsterdam’a mı gitti?

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde özel bir davete katılmıştı. Çıkışta soruları kısaca yanıtlayan Sarıkaya, geçtiğimiz aylarda Mert Demir’in “Ateşe Düştüm” adlı parçasında vokalistlik yaptığı iddialarına, “Vokal yapan benim evet” demişti.

“DURUN BAKALIM”

Ünlü oyuncu aşk iddialarına ise, “Durun bakalım” diyerek gülümsedi ve akıllarda soru işareti bıraktmıştı.

“TATLI BİR ANI OLDU”

Mert Demir ise Kuruçeşme’de ayaküstü soruları yanıtlamıştı. Serenay Sarıkaya ile “Ateşe Düştüm” şarkısında kendilerine bir anı kalsın diye birlikte söylediklerini dile getiren Mert Demir, “Şarkı çok güzeldi, aktı gitti. Kendi aramızda bir şeydi ama saklayabilmek çok mümkün olmadı. O da söylemiş sizlere. Tatlı bir anı oldu” demişti.

“ÇİLLİBOM”

Son olarak Mert Demir’in Instagram’dan yaptığı bir paylaşım, sosyal medyada ses getirmişti. Mert Demir bir dizi fotoğrafını paylaşıp, “İşte öle bişey” diye yazmıştı. Serenay Sarıkaya ise bu paylaşıma, “ÇilliBom” yorumuyla karşılık vermişti.

‘KONSERİ İÇİN AMSTERDAM’A GİTTİ’ İDDİASI

Mert Demir ve Serenay Sarıkaya hakkında bomba bir iddia daha ortaya atıldı. Muhabironline’da yer alan habere göre; Serenay Sarıkaya geçtiğimiz hafta Mert Demir ile birlikte Amsterdam’a gitti.

Mert Demir’in konserini dinlemeye gittiği öğrenilen Serenay Sarıkaya, ilişkileri konusunda henüz acele etmeden birbirlerini tanıyarak devam etmek istediği belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir