İsmail Kılıçarslan’dan Türk iş adamlarına çağrı: İsrail ile ticareti durdurun

Yeni Şafak yazarı Ersin Çelik’in moderatörüğünde, tvnet’te canlı yayınlanan Siyaseten programında Yeni Şafak yazarları Aydın Ünal ve İsmail Kılıçarslan, gündemi değerlendirdi.

Bu haftaki bölümde terör devleti İsrail’in Filistinlilere yönelik soykırım saldırılarını ele alan Kılıçarslan, işgalci devlete sesini çıkaramayan başta Birleşmiş Milletler (BM) olmak üzere birçok teşkilata ateş püskürdü.

Siyonizmin dünya üzerinden kaldırılmadan kimseye rahat olmayacağını ifade eden Kılıçarslan, “Üçüncü Dünya Savaşı’ndan bahsediliyor. Niye? Beş milyon akıl hastası, altı milyon akıl hastası, on milyon fanatik yobaz, dinci, aşağılık, soysuz kendilerine üç bin yıl önce vaat edildiğini düşündükleri toprakları ele geçirebilsin diye Üçüncü Dünya Savaşı’ndan söz ediliyor. Tanrıyı kıyamete zorlayabilsinler diye Üçüncü Dünya Savaşı’ndan söz ediliyor. Nasıl sürsün abi bu dünya? Sonunda gideceğiz. Diyeceğiz ki ya onlar bizi öldürecek ya biz onları öldüreceğiz. İş buraya gelecek. Çünkü hepimizin oy hakkının olduğu güya Birleşmiş Milletler var. Hiçbir halt yemiyor. İslam İşbirliği Teşkilatı diye ne işe yaradığını asla bilmediğimiz bir teşkilat var. Hiçbir halta yaramıyor.” dedi.

“İsrail ile ticareti durdurun”

Teşkilatların İsrail karşıtı söylemde bulunmaktan öteye gitmediğini ifade eden İsmail Kılıçarslan, Türk iş adamlarına da sitemde bulundu.

Türk iş adamlarına ‘İsrail ile ticareti durdurun’ çağrısı yapan Kılıçarslan şu ifadeleri kullandı:

“Kendi iş adamlarımıza kendimizi yalvarırken buluyoruz. Ya ne olur gemi göndermeyin. Ne yapıyorsun? Öldünüz mü ya? Göndermeyin işte şu İsrail’e gemi. Göndermeyin abi. Yapmayın şu İsrail’le ticaret. Öldünüz mü ya? Bir milyon dolar iki Milyon dolar on milyon. Lan neyse parası aramızda toplayalım. Yapmayın şunu diyoruz. Onlar bile bizi dinlemiyor.”

Üçüncü Dünya Savaşı’nın çıkmak üzere olduğunu ısrarla vurgulayan Kılıçarslan bunu durdurmak adına dünyada hiç kimsenin bir şey yapmadığını, gerçekten yapılması gereken şeyin Yahudilerin geleceğini de koruma altına almak üzere Siyonizmi yer yüzünden silmek gerektiğini belirtti.

‘Her taşın altından Siyonizm çıkıyor’

Adnan Oktar örneğini veren Kılıçarslan, her taşın altından Siyonizm çıktığını vurgulayarak, “UFO peygamberi Rael’e bakıyorsun altından Siyonizm çıkıyor. Jeffrey Epstein’e bakıyorsun çocuk tacizine bakıyorsun altından Siyonizm çıkıyor. Eee dünyadaki organ kaçakçılığına bakıyorsun, altından Siyonizm çıkıyor. O soya bakıyorsun altından Siyonizm çıkıyor. Fethullah Gülen denen soysuza bakıyorsun, altından Siyonizm çıkıyor. Ya bir anlayalım. Bu işin kendisi bir kötülük merkezi kardeşim. Bunu yok etmek zorundayız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu konuda öne almıyor mu? Biz alacağız yakında bu önü. Ne yapacağız başka? Mısır bir şey yapmıyor mu? Mısırlı gariban ihvancı yapacak bir şey. Ne yapacak başka? Ürdün bir şey yapmıyor mu? Ürdün’deki Filistinli kabileler yapacak. Bir şey. Yani ne yapılabilir başka abi yani? Gidip elimizle bir şeyi düzeltmeye çalışacağız finalde. Çünkü ben böyle bir aptalca kabulleniş görmedim. Her gün çocuklarımızı öldürüyorlar. Her gün insanlarımızı öldürüyorlar ve biz oturmuş bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir