Kuşadası Belediye Başkanı Esnaf ile Buluştu

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kahramanlar Caddesi’nde düzenlenen sabah kahvaltısında esnaf ile bir araya geldi. Esnafın talep ve sorunlarını dinleyen Günel, “Turistik çarşılarımızı yenilerken esnafımızdan maddi anlamda hiçbir talebimiz olmadı. Kaldı ki geçmiş dönemlerde Kuşadası esnafı, turistik çarşıya dökülen betonun bile parasını ödemek zorunda kalmıştı” dedi.

Kuşadası Kahramanlar Caddesi’nde esnafla bir araya gelen Başkan Günel, bölge esnafının istek ve önerilerini dinledi. Yapılan esnaf ziyaretine belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri de katıldı. Günel, turizm sezonu başlamadan önce caddenin kent mobilyalarının yenileneceğini ve aydınlatma sisteminde de iyileştirme yapılacağı bilgisini verdi.

Kuşadası genelinde başlattıkları değişimlerin bir sonraki dönemde de devam edeceğini söyleyen Günel, şöyle konuştu:

“Turistik çarşılarımızı yenilerken esnafımızdan maddi anlamda hiçbir talebimiz olmadı. Kaldı ki geçmiş dönemlerde Kuşadası esnafı, turistik çarşıya dökülen betonun bile parasını ödemek zorunda kalmıştı Pandemi döneminde turistik çarşılarımızı yenileyerek esnafımıza tertemiz bir şekilde teslim ettik. Kuşadası’na ve kruvaziyer limanımıza daha fazla turist ve yolcu gemisi çekmek için gerekli olan tüm yatırımları gerçekleştirdik. Çalışmalarımız sonucunda çok iyi bir sezon geçirdik. Kuşadası esnafının daha da bereketli günlere kavuşması için çaba sarf ediyoruz. Sezon başlamadan önce Kahramanlar Caddesi’ndeki kent mobilyalarını yenileyeceğiz. Sizden gelen talep doğrultusunda da aydınlatma siteminde iyileştirme yapacağız. Kuşadası’nda başlayan hizmet çağının devam etmesi için oylarınıza yeniden talibim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir