Serdar Ortaç Eski Eşinin “Takılarımı Satıp Kumar Oynuyordu” İddiası Karşısında Sessizliğini Bozdu

Sosyal medya platformlarında yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Serdar Ortaç, bir süre önce eski eşi hakkında dile getirdiği ifadelerle uzunca bir süre gündemde kalmıştı. Yakın zaman önce bir televizyon programında ilk defa bu konuda konuşma fırsatı bulan Loughnan, ‘Serdar, benim takılarımı satıp kumar oynuyordu’ şeklinde bir açıklama yapmıştı. Ortaç, tartışmalı bir biçimde ayrıldığı eski eşi tarafından sarf edilen bu sözlere bir yanıt verdi.

Türk pop müziğinin tanınmış ismi Serdar Ortaç, son dönemde TikTok üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayınlarla adını sıkça duyuruyor.

Geçen hafta sosyal medya aracılığıyla yaptığı bazı açıklamalar ise büyük yankı uyandırdı.

Özellikle kadınlar hakkında sarf ettiği sözler, 53 yaşındaki sanatçının tepki çekmesine yol açtı.

Ayrıca, tartışmalı bir süreç sonrasında ayrıldığı eski eşi Chloe Loughnan’ı da eleştirdi.

‘Eşitlik talepleriyle başımıza bela oldunuz. Kadınlara bu kadar çok yetki vermeyin; erkeklere yapılan bu haksızlık utanç verici’ diyen Ortaç, eski eşi hakkında da şunları söyledi: ‘Eski eşime tüm yetkileri verdim, sonuç ne oldu? İki tane göğsü olduğu için ağzıma s..tı! İki tane göğsü var diye, o kadar.’

Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan, kendisi hakkında gelen bir soruya Ortaç’ın “Chloe nerede, neden bana soruyorsunuz? Boşanalı kaç yıl oldu. Arabada sinir krizi geçirdim, o yüzden öyle konuştum. Sinir krizi geçiremez miyim, insan değil miyim?” şeklindeki yanıtını vermişti.

Chloe Loughnan, bu ifadelere karşı uzun bir süre sessiz kaldıktan sonra Esin Övet ve Timuçin Güner’in ‘Konuşa Konuşa’ isimli Youtube programına katılarak önemli açıklamalarda bulundu.

Loughnan, ‘Eski eşim kumarı bana olan sevgisinden daha çok sevdi. Bir sabah uyandığımda evde yoktu’ ifadelerini kullandı. Ayrıca, ailesinin yanına İrlanda’ya döndüğü dönemlerde Serdar Ortaç’ın, kendi takılarını satıp kumar oynadığını iddia etti.

Ünlü popçu, Loughnan’ın “Takılarımı çaldı” iddiası ile ilgili Söylemezsem Olmaz’a konuştu.

‘Hepsini duydum… Umurumda değil. Yemin ederim tek umurumda olan konser’ dedi. Chloe ile yeniden görüşüp görüşmeyeceği sorulması üzerine Ortaç, ‘Allah korusun’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir